| Daniel2500 a întrebat:

De ceva timp am probleme cu un Galaxy S3. Totul a inceput cand am incercat sa fac cateva poze, iar camera a inceput sa prezinte 2 punctulete mov. Peste 2-3 zile, am primit un mesaj cand am incercat sa accesez camera "Imposibil de utilizat camera". Am dat Reboot la device si am reusit sa intru in camera. Am Observat ca au aparut in loc de 2 puncte, 4 puncte mov. Aveti aici o imagine: http://i.imgur.com/8myixuP.jpg
Alte caracteristici ar fi:
Daca dau zoom maxim punctele nu se mai vad.
Camera din fata nu are puncte.
Telefonul are doar 3 luni.
Punctele apar si in alte aplicatii pentru camera in afara de cel original (Retrica, Camow, TextCamera, etc).

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati daca telefonul a fost supus unor socuri se poate ca firelele ce leaga camera foto de cipul corespunzator iti recamand sa il duci imediat in service.'
Daca problema era de la sistemul de operare in celelalte aplicatii nu ti-ar fi trebuit sa apara