| davId09 a întrebat:

De ceva timp cand vizionez filme online imaginea si sunetul merg intrerupte, la fel si pe YouTube. Ce pot sa fac? (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Descarca programul asta. Nu e gratis dar o perioada il poti folosi:
http://www.acesoft.net/download.htm
-dupa ce l-ai instalat, deschide-l, du-te la "eraser settings" si bifeaza, daca nu sunt bifate, toate casutele din dreptul browser-ului pe care il folosesti.
-te duci la "option" si debifezi "Load Tracks Eraser..." OK
-dai pe "Erase Now".
Descarca si asta: (gratis)
http://www.amltools.com/
Dupa ce il instalezi fa o scanare a registrilor. Poti face si curatare cu el.
- Dezinstaleaza browser-ul, restart si instaleaza-l inca o data.
Si instalezi si ultima varianta de flash player pentru el.

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

O problema asemanatoare am avut si eu dar la mine se auzea sunetul intrerupt numai pe youtube su cu browserul google chrome
Miam reinstalat si windows-ul si degeaba problema s-a rezolvat cand a aparut o noua versiune de google chrome
Incearca cu alte browsere si vezi daca face la fel

| Nolifenodeath a răspuns:

Iti este din cauza windows-lui este deja virusat sau placa video se incalzeste prea repede sau este prea mica incearca o placa mai mare.