| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am achizitionat o tableta Allview VIVA C7 si pot spune ca sunt multumit de performante dar am o singura problema:de fiecare data cand deschid un videoclip pe youtube pur si simplu ingheata imaginea, dar sunetul merge in continuare.Care este problema si cum o pot rezolva? Aceasta problema este doar pe youtube pentru ca am incercat sa ma uit la filme online si acestea merg perfect. Ofer funda!

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Aplicatia si softul tabletei sunt la zi?

| vladinscain a răspuns (pentru AlexL28):

Da.Am versiunea 4.4.1 kitkat

| AlexL28 a răspuns:

Dar Youtube-ul?

| Alexiuc a răspuns:

Actualizeaza si flashplayerul si tabletele au flashplayer poate e "out of date" si de aia ingheata imaginea, sau instaleaza o alta aplicatie de youtube de pe google play.

| DEALEmele a răspuns:

Actualizeaza aplictia pentru youtube si vezi ca la setari pe undeva pe la acesibilitate nu sunt sigur cauta peste tot pe la setari trebuie sa ai pe acolo fortare redare GPU