| davId09 a întrebat:

De ceva timp cand ma uit la filme online imaginea si sunetul merg intrerupte, la fel si pe YouTube. Ce sa fac?
(FUNDA)

3 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Ai sters cumva din greseala driverele? crezand ca sunt niste programe obisnuite? oricum incearca sa le dezinstalezi sa sa le reinstalezi din nou...si in proportie de 95% s-ar putea sa iti mearga in caz ca nu ai alte probleme cum aar fi virusi, din pacate nu neai dat mai multe detalii

| Andrei933362 a răspuns:

Incearca sa vizionezi sau sa descarci filme de aici : http://online24fullmovies.com/