| ohkay a întrebat:

De ceva timp mi se închide laptop-ul brusc când mai are puțină baterie, înainte îmi apărea acea notificare pe ecran că mai are 10-15%, acum foarte rar apare și se închide brusc. Notificările din câte am văzut sunt activate, ce pot face să evit închiderile astea? Probabil că o să se ardă într-o zi dacă nu rezolv problema și nu vreau să-l țin la încărcat tot timpul

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S-a cam dus bateria

| K0sti a răspuns:

Alta baterie, logic! Asta e terminata!

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai ce poti face sa eviti este logic sa il bagi la incarcarcat inainte de 25-20%
Asa e si la laptop-ul meu. Cand mai are 20 % tine cateva secunde si se inchide.
Il bagi la incarcat din timp si nu se mai inchide. Logic.
Bafta.