| stefangs a întrebat:

De craciun as vrea sa imi cumpar o tableta din urmatoarele iPad mini 16gb 4g sau iPad Retina display.Acum intrebarea mea este urmatoarea ce sa aleg? Tinand cont ca am si The New iPad de 32gb. Adica merita sa cumpar Retina daca am the new?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Din moment ce ai deja una, nu vad de ce ti-ai mai cumpara alta?! happy
Cred ca e suficient ce ai!

| stefangs explică (pentru laptopnews):

Da, am una dar deja e veche... eu nu pot sta ca un telefon de ex mai mult de 1 an! Si intrebarea mea era urmatoarea de fapt pe care sa o cumpar? iPad mini 16gb 4g sau iPad Retina 16gb wi-fi only?

| laptopnews a răspuns (pentru stefangs):

As merge pe Retina, dar nici mini nu e de refuzat! Succes!

| Cosminovici18 a răspuns:

Da se merita sa o cumperi!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Să înţeleg că faci colecţie din moment ce mai ai una.
PS: orice tabletă bună se merită.
Pe curând!

| stefangs explică (pentru PedoBarbie):

.Intrebarea mea era urmatoarea pe care sa o cumpar? iPad mini 16gb 4g sau iPad Retina 16gb wi-fi only?