| Zecalix a întrebat:

De curand mi-am instalat driver-ul IDT AUDIO si mereu cand sunt intr-un joc sau stau pe internet imi apare dintr-o data imi apare asta http://postimg.org/image/6l7v169eb/. Ce pot sa fac sa nu-mi mai apara aia?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> in run scrie -> msconfig -> in fereastra care se deschide da click pe tabul Startup ->aici cauta-> idt hd sound -> debifeaza-l -> click pe Apply -> OK -> restart computer.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Nu stiu despre ce este vb dar cred ca este o comanda rapida pe acolo prin setari care iti deschide si respective fereastra. Sfatul meu este sa te uiti la settings si sa vezi ce combinatie de butoane o deschide ca sa o dezactivezi sau sa o schimbi.

| Zecalix explică (pentru MeConstantine):

Pai si unde gasesc setarile in care vad combinatia de butoane care o deschide automat?