| PDiana a întrebat:

De curand mi-am instalat google chrome si nu stiu cum sa imi fac sa am mai multe ferestre (am avut inainte opera si puteam sa aleg ce sa-mi arate atunci cand intram pe el (aveam mai multe, de exemplu facebook, youtube, google etc.) si aici nu prea stiu cum sa fac...Am doar google.

Răspuns Câştigător
| DropsOfLove a răspuns:

Se poate si la google chrome! apesi pe plusul pentru comanda new tab de sus si iti apar mai multe casete goale. acolo poti alege paginile care iti plac! sper ca te descurci! funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Craftt a răspuns:

Foloseşte Mozilla.