| Barganel a întrebat:

De curand mi-am instalat windowsu si cand vreau sa deschid un program nu imi apare nimic. Inainte imi aparea o eroare de genu "failed to initialize etc" Acea eroare era de la NET Framework. DAR PROBLEMA ESTE! Am instalat toate felurile de NET Framework de la 1 pana la 4.5 Si tot nu pot deschide acel program. Am incercat sa dau "Run as"" Si imi zice "Unable to find a version of the runtime to run this aplication." Am incercat toate felurile. Am windows Xp proffesional sp3. DAU FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Ce program nu poti deschide?
cu net framework e periculos, daca nu se instaleaza bine sau ceva, nici in windows nu poti intra