| abcsdhsua a întrebat:

De dou zile caut o pereche de casti fake by dr dre.Am vazut pe okazii cateva dar nu stiu care par cele mai autentice.Imi puteti da un site de unde le pot cumpara sau sa imi spuneti care este cel mai bun model de pe okazii?

1 răspuns:
| Austin88513 a răspuns:

Iti dau un sfat daca vrei sa asculti muzica cum trebuie nu iti lua fake mai bine noi sau la mana a 2 te uiti pe tocmai sau mercador numa pe okazii nu e singurul site care nu lasa nr de tell ca sa poti contacta pe persoana cu castile sau etc... sau uitate pe altex.ro sunt ceva reduceri din cate am inteles si poti sa iti iei si in rate cu un card fara dobanda... stiu asta deoarece si eu acum astept beats mixr neon
SUNT MORTALE UITATE PE youtube... succes