| djgabisuciu a întrebat:

De la o perioada cineva ma tot suna cu numar ascuns (id ascuns, fara numar - cum vreti sa-i spuneti). Nu stiti cum se poate activa respingerea automata de apeluri pentru modelul de telefon Sony Ericsson W810i? Raspunsul va fi rasplatit happy

Răspuns Câştigător
| fosnet a răspuns:

Gasesti pe net manualul telefonului tau in format pdf; trebuie doar sa-l citesti. Bafta!

| djgabisuciu explică (pentru fosnet):

Exista doar optiunea de a bloca restul numerelor cu exceptia celor dintr-o anume lista. In cazul respectiv daca cineva ma suna de pe un numar care nu se regaseste in lista primeste respingere automata si nu vreau asta. Multumesc pentru raspuns, pare cel mai ok, daca pot dau funda. happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau suni la operator dar ala ti le blocheaza pe toate si nimeni nu te poate suna.

| miki_4604 a răspuns:

Intra pe google scrie ce vrei sa afli si vei afla

| djgabisuciu explică (pentru miki_4604):

Mersi Cpt. Obvious dar asta nu e o solutie.

| miki_4604 a răspuns (pentru djgabisuciu):

Ti se da, dar trebuie si sa iei informatia, pentru.asta trebuie sa depui si munca.Mult succes!

| djgabisuciu explică (pentru miki_4604):

Am cautat si nu am gasit decat o metoda care nu era buna. Eu voiam doar blocarea apelurilor cu numar ascuns. Pe modelul asta de telefon nu se poate. M-am uitat peste tot si am rasfoit si manualul.
Data viitoare cand ai de gand sa "ma ajuti" scrie-mi solutia nu cum sa o gasesc, iar daca nu stii nu scrie nimic.