| Radu_Anghel_1997_wxvG a întrebat:

De la un timp cand intru pe un joc sau un site, ceva, monitorul calculatorului meu se stinge dupa 2 secunde si nici la boxe/casti nu se mai aude nimic, care ar putea fi problema? thinking

Răspuns Câştigător
| Dzeko7 a răspuns:

Pasta termoconductare dintre cooler si procesor s-a uscat iar atunci cand intri pe internet sau te joci soliciti mai mult procesorul ceea ce duce la incalzire si automat se opreste si monitorul.Schimba pasta si iti va merge. Daca nu stii cum cauta pe Google.