| Radu_Anghel_1997_wxvG a întrebat:

De la un timp cand intru pe un joc sau un site, ceva, monitorul calculatorului meu se stinge dupa 2 secunde si nici la boxe/casti nu se mai aude nimic, care ar putea fi problema?thinking

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Atunci da e pe duca rau. Trebuie sa iei alta placa de baza. Si mie mi s a intamplat la fel doar ca se aprindea unitatea si monitorul nu. Dar bine mie mi se arsese sursa si dupa la randul ei mi a ars placa de baza.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa de baza e pe duca.

| bbu2eugen a răspuns:

Unitatea nu se stinge?

| Radu_Anghel_1997_wxvG explică (pentru bbu2eugen):

Nu, nu se stinge.

| bbu2eugen a răspuns (pentru Radu_Anghel_1997_wxvG):

Atunci da e pe duca rau. Trebuie sa iei alta placa de baza. Si mie mi s a intamplat la fel doar ca se aprindea unitatea si monitorul nu. Dar bine mie mi se arsese sursa si dupa la randul ei mi a ars placa de baza.

| Radu_Anghel_1997_wxvG explică:

Nu, nu se stinge.

| Radu_Anghel_1997_wxvG explică:

Deci imi poate spune si mie cineva care poate fii problema?happy

| bbu2eugen a răspuns (pentru Radu_Anghel_1997_wxvG):

E pe duca placa de baza la fel am patit si eu. Trebuie sa ti cumperi alta.