| FrameR a întrebat:

De sambata 7-10-2015 am inceput sa am probleme cu netul ( Nu e prima data ) si acum pica de foarte multe ori. Am net de la Telekom (Clicknet WiFi) am mai avut probleme si in trecut dar nu chiar asa. Pica din 5 in 5 minute si e foarte enervant. Ex. : Cand ma suna cineva pe fix de multe ori pica netul ( cateodata nu) dar acum pica fara sa faca nimeni nimic si nu stiu ce ar putea avea. Virusi n-am. Nu are altcineva cum sa se conecteze ( Nu prinzi net la o distanta mai mare de 10-11 m) si viteza mea de download e mai mica decat cea pe care ar trebui sa o am... http://www.speedtest.net/my-result/4131818323 si eu descarc cu 1MB MAXIM. Daca aveti vreun sfat sau vreo rezolvare va rog sa ma ajutati. Multumesc anticipat. Dau funda :D

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Suna la relatii clienti si fa sesizare! Nu e ceva neobisnuit la telekom.

| FrameR explică (pentru mont):

Am mai sunat o data si n-au facut nimic... Cred ca ma mut la RDS cu netul...

| mont a răspuns (pentru FrameR):

Cea mai buna idee in caz ca ai RDS in zona.