| lol2 a întrebat:

De unde pot descarca si eu un windows xp original?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu gasesti original pe net. Original il cumperi de la magazin specializat in software.Dar descarca de pe net windows-ul ca e aceeasi treaba.

| DarkTheory a răspuns:

Original de pe net nu il poti descarca laughing
ori mergi pe situl de la Microsoft si platesti, sau in orice magazin...
mai degraba cerei la ceva prieten windosu si nu ai treaba oh go on

| sfechis a răspuns:

Cam slabe sanse sa gasesti pe net windows xp original, dar exista, daca vrei sa il pui pe un cd trebuie sa il descarci.iso (Windows xp.iso)si cu UltraIso il vei pune pe cd, sper ca ti-am fost de folos.

| lol2 explică:

Multumesc de raspunsuri!

| Drapak001 a răspuns:

Cauta pe Thepiratebay