| OmuCane a întrebat:

De unde pot sa imi descarc un program care sa imi dea update la driverul cu display? Am descarcat driver booster, am dat update dar tot nu vede bine, de ce? Am vazut ca displayul se numeste Microsoft basic display adapter sau ce e asta, imi puteti da si mie un program care sa imi poata rezolva problema cu imaginea?

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Trebuie sa identifici placa video cu un program gen aida sau gpu-z. Apoi retii modelul si-l cauti pe google care te va duce pe site-ul producatorului placii video Intel/amd/nVIDIA si de acolo vei putea descarca ultimul driver. Sau o alta varianta ar fi Driver Genius Professional, care scaneaza toate driverele si incearca sa-ti faca update.

| OmuCane explică (pentru laurentiu80):

Frate am sa incerc si daca am vreo problema, o sa te mai intreblaughing