| anonim_4396 a întrebat:

Dece nu imi raman setarile la placa video? http://postimg.org/image/d7ks7yo3z/

dau apply,imi spune daca vreau sa ramana de tot si dau da, dar degeaba, dupa ce dau restart la pc nu imi raman...

1 răspuns:
| taken a răspuns:

Eu niciodata nu am facut nici o setare la placa video.
Nu stiu exact ce placa video am avut prima data dar apoi am avut Geforce 9800 GT iar acum am GTX 660 TI si niciodata nu am facut vreo setare.
Am montat placa video, am instalat cel mai nou driver pe care l-am gasit si gata.