| AlexDaniel7293 a întrebat:

Deci am o problema cu castile de la telefon. nu cu una ci cu toate ( am incercat 2 casti Nokia 1 pereche Allview si una Samsung ). Cand le conectez la PC/Laptop nu se aude bine deloc la muzica mai mult instrumentalu ( am incercat pe 2 laptop-uri si pe un PC ). Dar daca bag mufa pe jumatate sau tin apasat pe microfon se aud. Cum as putea sa fac sa se auda fara chestiile astea 2 pentru ca nu pot tine mana pe microfon tot timpul iar daca o bag pe jumate se incalzeste si daca o misc putin se scoate. Funda

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Incearca casti cu USB:
http://www.emag.ro/casti-gembird-mhs-200-usb/pd/EBWB7BBBM/
S-au folosesti un adaptor "Jack-->USB""
http://www.bestservice-it.ro/......tacte.html

| AlexDaniel7293 explică (pentru stlucian):

Cred ca o sa imi iau casti USB thinking arata destul de bine.

| stlucian a răspuns (pentru AlexDaniel7293):

thumbs up

4 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 explică:

Nu, nu sunt ghinionist am incercat sa bag si in boxe si in tot nu stiu ce are nu merge nici o casca in nici un calculator sad

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Chiar esti ghinionist. sad, poate ar trebui sa iti cumperi altele [ poate e o problema cu alea 2, desi. ]