| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Deci..am schimbat hdd-ul si el nu avea windows deci am zis să-i bag windows dar cand țin panașat oe f12 sau ar trebuii sa intre el automat. Zice a disk read error occured. Si sa dau ctrl+alt+del pt restart. E din cauza cd-room-ului?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu esti spatial rau de tot...aoleu!
Pune mana, formateaza hardul, partitioneaza-l, dupa care te apuci sa instalezi Windows! Ce treaba ai cu F12?

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Cand se aprinde ecranul, trebuie sa apesi pe f12 si de acolo sa faci boot pe un stick sau pe un dvd/cd, altfel e posibil sa dea eroare.

| ASTRONAUTULSPATIAL a răspuns:

Bine ca ești tu deștept.
Pai pe ce apas ma ca sa booteze windows-ul?
Daca știi tu cum sa fac explica-mi si mie ca da învăț sa nu mai fiu spatial...