| Ionut321123 a întrebat:

Deci am si eu routerul wireless de la romtelecom intr-o camera cu pc-ul iar eu stau in alta camera cu laptopul conectat la router cu distanta cam de 15 m si abia de prind cate o linie semnal. Ce as putea face ca sa prind mai mult semnal? in afara de a ma duce mai aproape de router. FUNDA

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Exista factori : grosimea peretiilor. Incearca sa indrepti antena catre laptop, mare lucru nu faci dar macar incerci.

2 răspunsuri:
| FirstplaceXXX a răspuns:

Il poti optional arunca. Atata poate, pai nu il poti forta mai mult.

| Ionut321123 explică:

Da nu exista vreo ceva de cumparat? un transmitator de semnal ceva?