| Daniel235 a întrebat:

Deci am un telefon Cosmote Smart Xceed (facut de Allview) si am activat din setari la un moment dat sa aud sunetul tastelor cand scriu un mesaj sau ceva de genul. La un moment dat m-am saturat de acel sunet si m-am dus in setari si l-am dezactivat dar degeaba, tot se aude sunetul la taste... Si ma enerveaza chiar daca e activat sau dezactivat tot una e si tot se aude deci va rog AJUTOR ma enerveaza acum in ultimul hal acel sunet!

1 răspuns:
| MirelApaminerala a răspuns:

Du-te la setari si gasesti acolo tastatura si sunet s.au ceva de genu