| Wolfenstein a întrebat:

Deci iar am o problema cu calculatorul. Cand il deschid toate bune si frumoase pana cand imi scrie WELCOME. Apoi ramane asa pana peste 2-3 minute dupa care imi apare desktopul gol fara iconite; apoi iar 2-3 minute ca sa apara. Stiti de ce mi se intampla asta? Repede VA ROG. FUNDA.

6 răspunsuri:
| Wolfenstein explică:

Vreau sa mentionez ca pc-ul meu merge foarte bine. Il ingrijhesc cu Advanced System Care 6 cu licenta si Eset Nod 32 3 cu licenta.

| PedoBarbie a răspuns:

Pentru orice problemă ce o aveţi cu PC-ul de pe Windows ar trebui să pună din nou sistemul de operare.
Pe curând!

| myruna2012 a răspuns:

Pai daca merge, e bine!

Era o problema mai mare daca nici nu mergea...

Ti se intampla asta oentru ca probabil nici windows-ul (adica pc-ul) nu merge /se incarca prea repede [adica incet]

Inseamna ca merge foarte incet daca ti se intampla asta!
Te-am lamurit?
Funda?

| danteewerr a răspuns:

Prietenaș, windowsul tău este original? Dacă este luat ști tu de unde, adica din ăla pirat, iți garantez că intr-un an jumate pc-ul tău va fi praf! Incearcă să folosești windowsuri originale, dacă nu te descurci te pot ajuta, asta să nu zici că sunt băiat rău! Imi lași un mesaj dacă vrei windows 7 original windows 8 original, ce vrei tu! Baftă! Și nu mai folosi windowsuri luate de pe tot felul de siteuri și windowsuri din acelea modificate la greu!

| BladeMaster861 a răspuns:

Din cauza virusilor programelor si eu mai pateam asa P.S:eu reinstalam windows-ul

| Keyllogger a răspuns:

Sal.Posibil ai instalat un program plin de virusi si iti mananca mult din resurse.