| balanclaudiu13 a întrebat:

Deci in primul rand as vrea sa stiu daca placa asta video este buna pentru jocuri http://www.emag.ro/......EDY0DBBBM/
In al 2-lea rand as vrea sa stiu daca este potrivita pentru pc meu, dar nu stiu cum sa aflu. Ma ajutati? Funda pentru. cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| HaLLuc1NogeN a răspuns:

1. Placa video este jalnica, sa zici multumesc daca iti merge gta sa cel mult pe mediu
2.Downloadeaza programul CPUz, dupa ce il instalezi dai la Mainboard si acolo scrie modelul placii tale de baza, imi dai modelul si iti spun eu daca se potriveste sau nu
1.Ce procesor ai? (nume si model)
2.Ce sursa ai? (firma si W)