| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Deci (MSI Placa video nVidia GeForce 8400 GS 512MB GDDR3 64bit) placa asta merge pe slot agp? si daca merge e buna? dau funda
Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

NU merge pe slot agp.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu merge, merge pe PCI big grin si nu prea se mai descurca cu jocurile noi, daca de-abia o placa video pe 128 biti se descurca la jocuri din 2011-2012 dar placa asta pe 64bit cand o placa de gaming are peste 256 biti.

| alexandrUUUU78463724 explică:

Pai am dat filtre si mi-a ramas numa asta la agpbig grin? ca eu am placa integrata si imi ia din rami.Dar ce placa ar merge nu gameing pe slog agp/pci?(am intrat pe everest si asa imi arata).