| Error404 a întrebat:

detin o pereche de casti razer in-ear hammerhead si,de curand, casca stânga a încetat să se mai audă. Caut un service in bucuresti care sa ma poata ajuta sa mi repar castile.Mersi!

1 răspuns:
| CreepOrange2 a răspuns:

Cea mai buna varianta este sa te duci la magazinul de unde le-ai cumparat(MediaGalaxy, Emag, etc.). Te duci exact la magazinul de unde le-ai achizitionat si intrebi un angajat sa te ajute cu o problema. Daca inca ai garantia s-ar putea sa te alegi cu reparatie gratuita happy Daca detecteaza ca problema a fost cauzata de tine, reparatia va fi contra-cost. Daca le-ai achizitionat online sau second-hand sau ceva de genul, nu stiu nici-un service de genul.