| Savu_Cosmin_1997 a întrebat:

detin un xbox 360, as vrea sa stiu daca, odata conectat la internet de pe consols, o sa ma pot juca jocuri online? Gen Fifa, gta ..in plus am auzit ca, daca te conectezi la xbox live risti sa pierzi modarea, este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai consola modata si intri live, risti sa pierzi consola nu modarea, ti-o blocheaza. dar daca imi amintesc bine, in ziua de azi poti sa tii.o duci sa ti-i deblocheze (contra cost desigur).

| Savu_Cosmin_1997 explică (pentru anonim_4396):

Pai si daca o sa achizitionez un card gold, o sa pot juca jocuri online gen fifa..chiar daca consola mea este modata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Savu_Cosmin_1997):

Odata ce ai modat consola, zici papa online. nu conteaza altceva.

| Savu_Cosmin_1997 explică (pentru anonim_4396):

O sa achizitionez o consola ne-modata atunci, multumesc, ai funda