| ioneldan a întrebat:

din greseala miiam formata cardul de meorie din telefon( asa 201) acolo aveam foarte multe poze cu familia. cum pot sa le readuc pe card? se poate? funda!

3 răspunsuri:
| Siyah a răspuns:

Incearca Recuva, DiskDigger, Recover Files... programe de genul. Sigur le vei recupera.

| al3xander a răspuns:

In primul rand numai modifica nimic (sa copiezi ceva pe el de exemplu), baga-l intr-un adaptor SD ca sa-l conectezi la calculator dupa care trebuie sa recuperezi datele. sunt o gramada de programe, cel mai bun mi s-a parut handy recovery http://www.handyrecovery.com/
(este shareware)

| pozeanimate a răspuns:

Conecteaza cardul la pc si cu Unformat 2.0.8 incearca sa recuperezi pozele