| 2SLoW4Me a întrebat:

Din pacate de curand am imprumutat Laptop-ul meu Asus K50IJ unui amic si mi-a sters din "C:\windows" diverse foldere, iar acum laptopul nici nu se mai deschide, ci scrie "C:\windows\nu stiu ce" is missing. Ce pot face sa reinstalez windows-ul sau daca aveti un program gen windows recovery as fi recunoscator!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga un cd bootabil cu windows si da doar repair nu reinstalare.

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Probabil ți-a șters system32. Trebuie să reinstalezi Windows-ul dacă nu mă înșel.

| fcb1234 a răspuns:

Sa te inveti minte. aceste lucruri nu-s de imprumutat laughing