| cosmin76 a întrebat:

Am ramas fara windows la laptop(cand il deschis scrie missing system sau asa ceva) vreau sa imi reinstalez windowsul dar sa se reinstaleze doar in C am intrebat pe cineva si o zs ca ii posibil ca daca nu se mai deschide sa se fi sters tot hard diskul ii adevarat?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se instaleaza unde ii spui tu! Pentru tine, e indicat un drum la service, daca nu vrei sa-l faci muci!

| OldSoul a răspuns:

Windowsul il instalezi in ce partitie vrei tu.
Si da, e posibil sa se fi sters toate datele de pe hard-disk, asta se intampla daca ai badd-uri pe hard.

| cosmin76 explică:

Care sunt șansele de a mai avea datele pe hard disk?@DanielHKPV