| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa achizitionez telefonul Allview P5, si am obsercat ca este disponibil doar la cosmote( vreau sal i-au doar la abonament), este dual-sim, daca il cumpar, o sa il am codat pe cosmote? Adica daca e codat, pot sa bag doar cartele de cosmote in el fiindca are 2 sim-uri?

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Il gasesti aici la liber http://www.allview.ro/......descriere/

| corvet000 a răspuns (pentru shannygelu):

Am precizat ca il vreau doar la abonament!

| shannygelu a răspuns:

Cel mai simplu cand mergi sa faci abonament intrebi de vanzatori aia iti vor da raspunsul cel mai bun