| anonim365 a întrebat:

Doresc sa cumpăr un Samsung Galaxy S7, nou, sigilat, dar prețul sa fie de maxim 1400-1500 lei. Ieri la Altex telefonul a fost 1500, insa am ratat ocazia. Stiti cand vor fi urmatoarele oferte? (Nu conteaza site-ul) Sau daca il gasesc sigilat pe olx, e de incredere?

4 răspunsuri:
| Kiduuxz a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre OLX, trebuie sa dai de persoane de incredere nu orice om., dar pe altex exista un buton numit Alerta schimbare pret. Dai pe el, bagi email ul si cand pretul va fi schimbat iti va da un email.

| casian503 a răspuns:

Nu stiu asteapta pana la urmatorul Black Friday eu de ex mi-am luat Iphone 7 cu 25 de milioane

| Leon123ewcf a răspuns:

Cauta pe eMAG pe toate site-urile

| Mafiotul32 a răspuns:

Pe olx nu poti avea mare incredere doar daca ti-l da personal