| LaurAndreii a întrebat:

Salut TPU, dupa actualizare, la telefon are o bucla, o linie. Cum o remediez? Pe partea stanga a telefonului.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci in servis si o sa o remedieze ei

| LaurAndreii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze pe partea dreapta. dar asa cum dezinstalez actualizarea?

| LaurAndreii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fara sa pierd unele aplicatii.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LaurAndreii):

Intrii in setarile telefonului, dar linia aceea a aparut brusc? Si afecteaza displayul sau cum, poti pune o poza sa vedem si noi?

| LaurAndreii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doar eu o pot vedea dar e enervanta bucla aia linia aia pe partea dreapta si as vrea sa dezinstalez. actualizarea de la android cum fac?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LaurAndreii):

Nu stiu, mergi la servis cu el si ei stiu.

| LaurAndreii explică (pentru CristiDinBucuresti):

E o linie alba si as vrea sa dezinstalez actualizarea nu imi place.

7 răspunsuri:
| Eibogu a răspuns:

Il duci la servis