| PetrisorPetru a întrebat:

Salut As dori sa stiu cum pot sa instalez jocuri pe cardul de memorie? Am un telefon cu android 4.2.2(Samsung Galaxy S2 Plus) si toate jocurile le pune pe memoria telefonului si-o normal ca dupa un timp am avut memoria plina.Ss dori sa stiu..Va rog frumos dau funda!

2 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Buna,am inteles ca ai un S2 plus.Este un telefon bun? Se misca bine la aplicatii si jocuri? L-ai recomanda? Ce parti bune/proaste are?

| PetrisorPetru explică:

Sunt foarte multumit de el