| b0rN2KyLL a întrebat:

Cum pot sa-mi instalez pe Galaxy mini 2 jocul NFS Most Wanted? Jocul cere 1, 9GB free in memoria telefonului, insa telefonul are doar 1, 84. Am card de 4GB. E vreo posibilitate sa pot downloada fisierul data al jocului in card?

4 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Nfs most wanted pentru android? telefonul este compatibil cu jocul? jocuri se salveaza in telefon asa ca numa un pic te ajuta cardul sd la jocuri jumatate pe telefon jumatate pe card asa stiu eu...

| b0rN2KyLL explică (pentru KinekT):

Nu, nu cu android. Samsung Galaxy Mini2 cu iOS6. straight face Pui niste intrebari. logic ca e compatibil, dar nu am spatiu suficient pe telefon pentru a putea downloada data si vreau sa stiu daca exista vreo posibilitate sa pot downloada data pe SDcard

| Londonezul a răspuns:

Si eu am avut un Htc wildfire si am instalat most wanted si l am salvat de SD da o sa ti mearga foarte naspa, o sa sacadeze fff tare

| b0rN2KyLL explică (pentru Londonezul):

Mai ai link-ul de la acea versiune de Most Wanted?