| Bruno_6855 a întrebat:

Dupa parerea voastra intre Motorola Milestone si Blackberry 9700 voi ce ati alege? Mentionez ca lucrez in domeniul achizitii/vanzari si am nevoie de access permanent la e-mail si vizualizare documente(office). Deasemenea am nevoie si de GPS. Telefonul va fi achizitionat de la Orange deci pretul este aproximativ la fel, deci asta nu este un criteriu. Deasemenea sunt dispus si la alte variante daca stiti voi ceva asemanator. Multumesc

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Cateva lucruri despre milestone. ecranul ese mai mare decat la BlackBerry ceea ce e folositor la gps procesorul ARM Cortex A8 600 MHz nu va fi solicitat cala BlackBerry pentru ca are procesor grafic separat adica PowerVR SGX530 graphics camera foto mai mare (5mp) decat la 9700 (3. 15mp) bateria tine cam la fel. la tastatura daca vrei butoanele inghesuite de pe BlackBerry nu e problema dar mi se pare mai avantajoasa tast