| qwqwwwq a întrebat:

e buna Tableta Allview AX1 SHINE IPS? ce ziceti? daca o cumpar o sa pot lucra bine cu ea?

4 răspunsuri:
| AlinTnT a răspuns:

Merita pentru ca o am si eu si are procesoru mai mare ca laptopul mamei

| cunoscatorul a răspuns:

Confirm si eu ca merita, am butonat-o cateva zile si am ramas impresionat.O gasesti aici la un pret bun -> http://bit.ly/15Zbyq8

| qwqwwwq explică (pentru cunoscatorul):

o iau de la eMAG cu ce vine in pachet? (exemplu:casti Bluetooth, incarcator, etc)?

| qwqwwwq explică (pentru cunoscatorul):

Am vrut sa scriu ''daca o iau de la eMAG cu ce vine in pachet? (exemplu:casti Bluetooth, incarcator, etc)?''