| bennn a întrebat:

FUNDA! Firma Allview si E- boda, Allview e japoneza si e-boda e romaneasca? La o tableta care e mai buna firma? Ar fi buna si firma Allview? Ma refer daca cumpar o tableta Allview, ma tine mult?

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Eu am o e-boda si sunt ultra multumit de ea pentru banii pe care i-am dat...
Daca vrei mai multe detalii despre tableta mea lasa mesaj.

| bennn explică (pentru NAdrian):

Ok,as vrea sa-mi cumpar e-boda revo r 85. am 750 lei si nu stiu de care sa-mi iau

| Cr1st1ii a răspuns:

Cred ca e invers, cel putin despre Allview stiu ca e Romania/China big grin, sincer eu sunt fan Allview asa ca mult succes si noroc.