| asulalex a întrebat:

ei bine recent mi-am cumparat un nou card de memorie pentru telefon, iar cardul cel vechi vreau sa il pun in alt telefon, insa am o problema, atunci cand bag cardul in telefon imi cere o parola, ei bine parola eu am pus-o acum ceva timp si nu imi pot da seama care este, stie cineva ce ar trebui sa fac e vorba de un card "Transcend" Micro SD

1 răspuns:
| Benyb a răspuns:

Salut, mi s-a intamplat si mie la fel cu un card si pana la urma l-am aruncat pentru ca telefonul vechi pe care mergea cardul s-a stricat. Ar fi o solutie sa iti gasesti telefonul vechi pe care iti mergea cardul si sa incerci sa stergi parola.