| xbastanu a întrebat:

Este buna aceasta unitate pc pentru gaming : http://www.pcgarage.ro/......d-gtx-950/
Merg jocurile cele mai noi in minim 60 FPS si setări ultra? Își merita banii? As dori sa îmi cumpăr un PC bun de gaming si de aceea vreau sa stiu daca e bun si daca își merita banii.
Cel mai bun răspuns va primi FUNDA!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu merg toate jocurile noi pe ultra cu 60 fps cu acel pc, da oricum, pe high merg. Pentru ultra 60fps tot tot cam ai avea de dat 3500-4000 lei.
Cat despre sistem, e ok.