| Timotey99 a întrebat:

eu am abonament la digi cu trafic 3gb....si as vrea sa stiu daca imi pot baga internet nelimitat? Daca da cum?

10 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Daca mai sunt eu la curent cu informatile, cei 3GB de net sunt de mare viteza apoi ai internet nelimitat la viteza mica fara costuri suplimentare (100-200kg/s maxim).

| Timotey99 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Eu am zis daca pot sa imi bag internet nelimitat la digi...aia cu 3gb cu viteza stiu deja.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Timotey99):

Am cautat pe net si scrie ca poti avea pana la 5GB trafic de internet de pana la 21mb/sec iar apoi este viteza mica. Nu ai cum sa iti pui nelimitat la viteza aia

| Timotey99 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Ok.dar cand imi baga inapoi? stiam ca la inceput de luna...

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Timotey99):

Dupa ce platesti factura iti baga.

Răspuns utilizator avertizat
| ceachi1 a răspuns:

Salut!, ai facut abonament pe 3 GB trafic lunar ca sa ai internet nelimitat trebuia sa faci abonament nelimitat.( ai luat-o-n barba happy happy happy

| Alexandru_Istrate_1993 a răspuns:

Traficul tau este deja nelimitat. Doar ca, o data depasiti acei 3 gb de trafic.....viteza de internet va scadea, adica clipurile pe youtube se vor incarca mai greu iar paginile la fel. Poti sa maresti acea limita la 5 gb. Eu asa am, dar daca o ard mult pe youtube in 3G ii termin intr-o saptamana, apoi stau cate 1 minut sa se incarce o pagina mai consistenta. Dar stai linistit, la Digi un lucru e sigur din punct de vedere al internetului: nu poti avea cost suplimentar.....doar o viteza mica in cel mai rau caz.

| Timotey99 explică (pentru Alexandru_Istrate_1993):

Cum am mai spus eu am de 3gb dar ieri am observat ca mi-a scazut viteza dupa ce am consumat cam 4g mai bine 1gb in plus cu viteza decenta nu mare ca mai mult de 10 mbs nu prindeam...Asta e pana imi bag cablu raman la 3gb...

| Timotey99 explică (pentru Alexandru_Istrate_1993):

Si aporopo sora mea a luat un telefon pe abonamentu meu si as vrea sa stiu cat am abonamentu..am facut pe 1 an dar am auzit ca daca iei si un telefon va fi pentru 2 ani..acuma nu stiu ce sa zic.e si bine si nu...