| SiderS a întrebat:

Salut! Am si eu o intrebare pentru cei care ma pot ajuta cu un raspuns. Am abonament la DIGI (digi optim nelimitat rural), as vrea sa stiu daca am o limita de internet, adica la un moment dat daca va intra un cost ceva, intreb pentru ca imi fac hotspot pe pc cu telefonul.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva asta-ți scrie in contract? (deși el -contractul - e la tine!)

Optim Nelimitat
---------------------------------
Net și minute naționale nelimitate
SMS-uri nelimitate în rețeaua DIGI
3000 de minute internaționale

| SiderS explică (pentru sierra1):

Da, stiu ca contractul este la mine, dar nu "la mine", nu unde stau acum, de asta am ales sa pun o intrebare aici legat de oferta respectiva. Bineinteles m-am documentat si eu, dar am vrut sa fiu sigur de asta, gandindu-ma, ca poate dau de cineva care are aceeasi oferta. Mersi de raspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru SiderS):

Aia scrie și-n contract, ce ți-am scris! baftă la dat hotspot-uri

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

50gb parca.

| Crackman a răspuns:

Dupa 50 de gb o sa iti scada viteza si cam atat