| VaideanuCostin1998 a întrebat:

Eu am un calculator Dell optiplex 360 cu procesor de 2.60 duall core, 2 gb de rami, placa video de 256 mb si windows 7.am instalat farming simulator 2009 si desi am tot ce scrie in cerintele minime nu imi merge. as vrea sa stiu de ce nu merge? funda pentru cel mai bun raspuns

apropo am avut si windows xp si tot nu mergea. apropo imi apare si o eroare :error cold not init 3d sistem; shader model 2.0 is required; please instal the latest video drivers.

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Trebuie sa faci update la placa video

| VaideanuCostin1998 explică (pentru Niiiicu):

Dar am ultima versiune

| Niiiicu a răspuns (pentru VaideanuCostin1998):

Inseamna ca a aparut o eroare atunci cand ai instalat joculhappy

| KingCobra a răspuns:

La eroare trebuie sa faci update la placa video, iar jocul s-ar putea sa nu iti mearga din cauza cai ai cerintele minime si esti fix pe fix, dai resolutia cea mai mica pote merge.