| ASimpleUser a întrebat:

Eu am un program care atunci cand scot un film sau alte chestii de pe net imi mareste viteza cu 50% adica de exemplu cand scot un film in loc de 2 ore stau doar 1 sa mi se scoata, intrebarea mea este daca stiti vreau program care sa faca sa astept doar 30 de min in loc de 2 ore? Care imi da un program bun?

2 răspunsuri:
| dinur125 a răspuns:

Nu exista asa cevalaughing), Ti se descarca mai repede sau mai greu in functie de cati seederi ai si ce viteza de net ai tongue

| abalanesti a răspuns:

Nu poti sa descarci cu mai multa viteza decat ai tu la ora actuala, sunt anumite programe dar nu iti va mari viteza de download si upload doar iti va face sa mearga mai repede netu