| Stefan33Pavel a întrebat:

Salut TPU, eu mi-am scăpat cameră și spune ca are o eroare componenta dintre aparat si obiectiv, este deficitara. Curata contacte, obiectiv, am curatat-o și am văzut pe obiectiv ca nu are toate prinsatoarele pe care conectez pe cameră, cum pot sa rezolv?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai merge, ce camera este, de la telefon sau cameră foto?

| Stefan33Pavel explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cameră foto

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Stefan33Pavel):

Incearca sa gasesti pe Google service reparatii camere foto, poate cei care repara camere video se pricep si la camera foto, dar va costa mult reparatia, asa ca mai bine cumperi alta ca banii pe care i dai la reparat sunt jumate din una nouă.