| iussa a întrebat:

Cum fac sa restartez un aparat foto Canon? L-am scapat jos si imi da o eroare a obiectivului (obiectiv care nici nu se inchide)

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Si eu am patit asa ceva la o camera ony, cred ca e defect cardul de memorie, du'te cu el la service :* funda?

| iussa explică (pentru SamsungGalaxyS3):

N-are treaba cardul. Obiectivul nu se inchide deloc, a ramas blocat deschis...

| SamsungGalaxyS3 a răspuns (pentru iussa):

Poate nu mai are baterie, ori a intrat ceva in el thinking Intreaba la service happy

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi cu el la un centru de reparat, nu cred ca rezolvi prin resetare.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a restarta un aparat foto Canon trebuie sa cauti o mica gaura langa care scrie reset si sa incerci cu o scobitoare sa-l restartezi.