| CăTă_CăTă_2002 a întrebat:

Eu sunt Cătălin si am o problemă cu tableta mea Serioux S102TAB. Umblam pe ea si am închiso intentionat, când vreau sa o deschid nu merge..Nu arata nimic nu vibreaza deloc.
Ce sa fac fara sa ma duc la service?

Va rog informativa despre tableta si dupa răspundeţi.
DAU FUNDA!
MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic nu se intampla asa din senin

| GabrielStn a răspuns:

Probabil nu mai ai baterie, deci mergi cu ea la priza si incarc-o. Sau poate ai trantit-o. si s-a dus softul, deci trebuie resoftata. Pana nu iti dai seama care este cauza, nu poti sa ii faci nimic. Asadar. daca e nevoie de resoftare te va costa in jur de 50 de lei.

| Ercjiaai a răspuns:

Pai vezi daca mai ai baterie. Asta s-ar putea sa fie problema principala. Insa daca nu este asta, incearca sa ii scoti bateria si vezi daca merge asa.