| TheGost a întrebat:

eu sunt incepator si vreau sa filmez in metin2 cum fac niste duele pvp si faza e urmatoare eu filmez cu hyperCam3 cand filmez ma uit arata oke si cand il editez si ma uit din windows movie maker arata foarte rau? Intrebarea mea este de ce si Ce trebuie sa fac casa Merga hd frumos.Multumesc

1 răspuns:
| RedPoint a răspuns:

Pai daca PC-ul tau este capabil sa duca un joc + inregistrare ar trebui sa-ti mearga totul bine. Daca te referi ca doar atunci cand te uiti la video merge sacadat, atunci schimba programul cu care filmezi cu altul.Eu folosesc Fraps.Bafta