| Bitca_Dorin_1998 a întrebat:

Eu sunt youtuber si am o intrebare cum sa fac bani din youtube si cum sa am un card ajutati-ma va rog! si inca o intyrebare este vreun card online

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Nu te apuca sa faci youtube pentru bani, in Romania poti sa iti cumperi un pachet de guma turbo. Si nici nu vei avea multi fani, poti sa te apuci sa faci youtube pentru bani in america, dar in Romania? In al doilea rand trebuie sa ai 14 ani sau 18 ani sa ai un card si nu exista card online trebuie sa iei un card de la banca. De preferabil PayPal, sau Visa care se afla pe cardurile Raiffeisen Bank. Funda

| Pardelian a răspuns:

In functie de numarul de vizualizari t-i se vor propune oferte de reclame