| FuFuVercetti a întrebat:

exista gps android, care sa nu necesite conectarea la internet? daca da spuneti-mi cum se numeste. big grin

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

In afara ca nu vrei sa intri pe radiovaculesti. ucoz.ro am sa te ajut sa ti dau direct linkul desi ar fi trebuit sa l cauti tu asa cum te am rugat mai greu gasesti harta nu aplicatia am pus pe site aplicatia pentru tine hartile sunt mari nu am cum sa le pun le descarci din alta parte radiovaculesti. ucoz.ro/load/igo_320x240/1-1-0-7

18 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Igo

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Cumva stii de unde il pot downloada? big grin adica un link?

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Intra aici prima apoi in casuta de search unde scrie filecrop scrii igo.apk

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Stai ca nu am iteles "intra aici" unde?

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Radiovaculesti.ucoz.ro mi au sters ei adresa

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Pai si daca ti-au sters adresa dc mai dai site? laughing pe mine m-ar interesa sa iau igo, functional pentru rezolutie 320x240 ca asa-i cosmote smart share, mai praff

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Exact frate acolo gasesti igo 320x240 dar daca nu intelegi...

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Daca esti copil si ai 10 ani iti explic intri pe radiovaculesti.ucoz.ro dai mai jos iar in casuta de search sub scrisul filecrop scrii igo si dai enter

| shannygelu a răspuns:

Cel mai gasesti hartile nu aplicatia

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Nu ma ajuti deloc :3

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Mersi blushing

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Auzi, stii cumva de unde as putea as descarc hartile pentru rezolutie 320x240? eu am cautat si n-am gasit thinking

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Hartile ti am spus e greu de gasit si au cel putin 1.5 giga deci cam greu si de descarcat si mai ales de gasit eu le am da nu pot sa le uploadez sunt fisiere prea mari poate gasesti pe la cunoscuti si nu conteaza ca are igo pe windows sau pe android ca hartile sunt compatibile

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Da hartile trebuie sa le caut tot pentru 320x240 presupun nu? big grin

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Hartile nu conteaza ce format au merg pe toate rezolutiile

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Te-as ruga ceva...nu putem incerca sa-mi dai hartile pe mail? doar a Romaniei ma intereseaza, daca vrei?

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

Stai 2 sec ca le incarc acum pe un site sa le poti descarca parola ti o dau in privat

| FuFuVercetti explică (pentru shannygelu):

Uite id-u meu croitoruandrei96

| shannygelu a răspuns (pentru FuFuVercetti):

In afara ca nu vrei sa intri pe radiovaculesti. ucoz.ro am sa te ajut sa ti dau direct linkul desi ar fi trebuit sa l cauti tu asa cum te am rugat mai greu gasesti harta nu aplicatia am pus pe site aplicatia pentru tine hartile sunt mari nu am cum sa le pun le descarci din alta parte radiovaculesti. ucoz.ro/load/igo_320x240/1-1-0-7