| bogdan1319 a întrebat:

Exista un adaptor de pe jack pe USB? Am niste cati si un microfon care merg pe mufa de jack si trebuie sa instalez jack-urile la mplaca de sunet. Nu imi puteti zice daca este ceva adaptor care sa transforme un jack pe USB si de unde il pot cumpara? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

NU!

| halogen001 a răspuns:

Exista placi de sunet externe pe usb http://www.altex.ro/placa-de-sunet-hama-51620

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

La o placa de genul asta merg boxe, casti, microfon. Trebuie instalate driverele de pe CD sau de pe net ca sa mearga.

| Razvyyy2014 a răspuns:

3D Sound, este un fel de placuta de sunet, decat cauti driverul pe net, care il gasesti usor sau daca ai w7 ti-l gaseste automat.

| bogdan1319 explică (pentru Razvyyy2014):

Am win7 dar nu il am cu licenta si merg castule pe USB dar cand bag ceva pe jack nu il recunoaste